Я – за Україну без безвізу і безлісу (16.12.2016 Автор допису: Богдан Мельничук)

Якщо відкриють безвіз і всі виїдуть з України, а хтось один залишиться – він стане найщасливішою людиною у світі. Всі передачі на Різдво і панатони на Великдень, перекази Вестерн Юніон, пожертви та інші монетарні прояви туги за Батьківщиною йтимуть йому. Буси з Італії курсуватимуть за однією адресою, а Нова пошта матиме тільки одне віддділеня, по сусідству з його будинком, для зручності.

За 100 євро з особи він прибиратиме на гробах, запалюватиме свічки в поминальні дні, носитиме кутю на святвечір і перед Великоднем мінятиме вінки.
Він сам для себе стане народним депутатом, усі рішення прийматимуться одноголосно і не буде фальшувань із голосування чужими картками. Він йтиме ввечері з Ради і виключатиме за собою світло. Буде їздити порожнім тролейбусом, але чемно зупинятиметься на кожній зупинці згідно графіку і оголошуватиме зупинки, а кінцевою буде його дім.

Останній українець на землі зробить селфі і викладе його у Вікіпедію як ілюстрацію до статті “Українці”. Він один стане носієм культури, мови і сімейних, бляха, традицій. Він ходитиме спокійною, чистою і красивою Україною. Але ви цього вже ніколи не побачите.

 

Володимир ГЕВКО

Напишіть відгук