Про дисципліну (27.11.2015 Автор допису: Богдан Мельничук)

За інформацією із джерел, наближених до міської ради, в ратуші почався «шмон». Нехай вибачать мене мовознавці, але по інакшому це не назвеш. Слухаючи працівників цієї установи, мене спочатку здивувало, а потім розсмішило завзяття, з яким заїжджа новоявлена працівниця (чи не працівниця) міської ради, почала наводити дисципліну і порядок в Самбірському органі місцевого самоврядування. Зауважте – не міський голова, не секретар ради, які вже приступили до своїх обов`язків. А особа, про яку так мені ніхто в ратуші до кінця не пояснив: хто вона така, і звідкіля взялася.

Згоден, дисципліна повинна бути. Але за дисципліну та наведення порядку в колективі повинен братися той, кому колектив довіряє, або той, якого керівник установи представив колективу як його довірену особу. Тоді, з стовідсотковою впевненістю можна сказати – відповідна віддача буде. До Юрія Петровича, як нам повідомляють наші джерела в міській раді, колектив, який спочатку сприйняв новообраного міського голову з осторогом, тепер повністю відноситься позитивно – навіть в кулуарних розмовах відзиваються доброзичливо. Тому, від нього особисто чекали конструктивних дій по наведенню порядку. Бо і самим чиновникам набрид той бардак, який існував в ратуші протягом 25 років – за однієї каденції міг бути більший, за іншої менший. Тільки, як мені пояснили працівники міської ради, – безпорядок створювали не прості чиновники, а керівний склад, який не вмів організувати роботу. А тут за організацію роботи взялися особи, які, судячи з їх дій, до наведення порядку мають таке відношення, як теперішній міський голова до гри на арфі.

Почали з перевірки часу приходу працівників ратуші на роботу. Доходило до смішного – в четвер зранку невідома жіночка на вході питала і записувала прізвища і посади всіх осіб, які заходили в приміщення після 09:00. І можна було назвати любе прізвище, хоча б Порошенко – загосп з господарського відділу – вона б повірила.

Перевірка приходу на роботу в установі, взагалі то добре, але дрібно. Та й як виявилося – чиновники, в переважній більшості, вчасно прийшли на роботу. А ті, які, нібито спізнилися, насправді не спізнилися. Бо час, як виявилося, визначали по «ратушному бамканню». Нас попросили прийти на площу перед ратушею та звірити міський годинник з точним еталонним часом. І сміх та гріх – спішив на 2 хвилини.

Юрій Петрович! Громада довірила керування містом ВАМ, а не проходимцям (проходимець – це той, який проходить через наше княже місто, а не той, що ви, шановні читачі, подумали). Бо ці особи сьогодні тут, поцарюють трохи а потім їх і бачили. А Вам і нам тут жити.
А, взагалі то, дисципліна – це не стільки спізнення на роботу, а, як сказав один гуру самбірської журналістики: дисципліна – це чітко виконана робота при чітко поставленому завданні на її виконання. Ось так то!

А тепер плавно перейдемо до початку організації роботи при теперішній владі. Але це буде в наступному пості. Чекайте!

P.S. Поки зрів матеріал, прийшла інформація про цю невідому особу. Якщо міський голова не представив свого, як ми зрозуміли, нового «сірого кардинала» сам, то таку місію зробимо ми, громадяни міста. Отже, знайомтеся: – радник Самбірського міського голови на громадських засадах Тетяна Вікторівна Шкребко. Жителька міста Київ, безпартійна, кандидат в депутати Київської міської ради по округу №20 від партії «Воля». Місце роботи – член правління ОСББ “Абрикос 23” в місті Києві в Дарницькому районі. Рік народження жінки вказувати не етично – але Тетяна Вікторівна ще далеко не пенсійного віку (інформація взята з інтернетівських відкритих джерел).

Напишіть відгук