Побудували баню, а через дорогу – роздягальню (16.05.2017)

А в самбірській ратуші призначили начальника відділу, а «посадили» його на віддалі від відділу.

Вчора, в понеділок, міський голова пан Гамар поновив на роботі поновленого судом на цій посаді начальника юридичного відділу пана Романа Пицика. Багатенько осіб прогнозувало, що відбудеться «бій биків» на рівні юридичних неточностей. Але все пройшло мирно, і до банального скучно. Нашого міського голову неможливо передбачити.

Як повідомляють оточуючі їх особи, спілкування між ними проходило на високоінтелігентному рівні – через прошу-перепрошую. Але десь там, в глибині душі…. Хоча робота пішла.

Попередній начальник юридичного відділу пан Володимир Процайло був, відповідно, переведений на посаду начальника відділу житлових питань та майна територіальної громади. Але виділили йому місце перебування подалі від колективу цього відділу – в кабінеті поверхом нижче. Мало того, офіційного представлення начальника його підлеглим не відбулося. Казали їм, що знимку шефа передадуть по інтернету. Але це не смішки:  відділ, в якому відбувається контроль за майном громади, перетворили на прохідний двір. А ратушу – на кузню кадрів. Як в сталінські часи «кидали» відданих «отвєтственних работніков» з тяжмашу на легпром, і перетворювали спеціалістів в політичних рабів. Так і тут, спеціалістів на роботу в ратушу не потрібно. Потрібно «прихлібити» свою людину на «хлібну» посаду.

Я розумію, що пан Процайло кадровий поліглот, і діапазон його знань лежить від журналістики (прес-секретар) через юридичний відділ до керуванням майном міста. Не його вина, що його так штуркають, але він так, видно, хоче.  Хоча, з  такою кадровою політикою міського голови можна випадково і мавпі дати гранату в руки – зробити її бійцем якогось там фронту…

Напишіть відгук