Перший раз – випадок. Другий раз – співпадіння. А після третього разу – звичка (17.05.2017)

Знову якісь бешкетники показали, хто в місті господар. Напевно, що – вони, бо діють під покровом ночі. А повну темінь їм створює вся міська влада. Не дійшло до керівників міста за один раз – 12 травня якісь батяри пробували грабувати деякі торгові та банківські точки, але не вдалося. Сьогодні – повторилося. Цікаво, чиє терпіння вони випробовують – служби охорони, виконавчої влади, депутатів, СКП «Об’єднане», простих громадян…

Вночі, під покровом абсолютної темноти в місті якісь, не знаю хто, і як їх назвати, розбили скло вітрини в центрі міста – в магазині «Електрон» (в орендованому приміщенні, в якому тепер торгують одягом). Взяти нічого не встигли…. Одночасно знову пробували «бомбанути» два банківські апарати – на вул.Івана Франка та в районі Кредобанку.

І тепер запитання: чого ми всі чекаємо? Особливо СКП «Об’єднане». Та вмикайте ви, хтось вас там забирай, вночі світло та стукайте до міської влади і депутатів, щоб збільшили вам фінансування на нічне освітлення. І для чого, питається, Європа «вложила» в Самбір кошти на модернізацію освітлення? Щоб погіршити криміногенну обстановку? І де та економія коштів від неї!

І взагалі, з міською господаркою щось негаразд. Тут вже депутати повинні взятися за розум. Громадани їх обирали не для того, щоб вони ділили портфелі та розставляли своїх людей на ключові пости. Відповідно до Закону про місцеве самоврядування в Україн та Закону про статус депутата їхня основна функція полягає в контролі за неправомірними діями виконавчої влади, та щоб не розбазарювалося комунальне майно. Поки що контроль, з їхньої сторони слабенький.

А дивлячись на те світлове непорозуміння напрошується висновок, що всі перераховані вище суб’єкти хочуть розбалувати ймовірних злочинців і повернути нас в лихі дев’яності…

Напишіть відгук