Недовго музика грала, недовго фраєра танцювали (Оновлено) (25.05.2017)

Із лірики, наближеної до суду

(мовою оригіналу)

Недолго музыка играла
Недолго фраер танцевал
Как бабки есть – Уфа гуляем
Как нет – Чишмы и похилял

Як стало відомо з достовірних джерел, наближених до депутатського корпусу, та й зі слів самих самбірських депутатів, 28 квітня 2017 року Дрогобицький міськрайонний суд ухвалив Постанову відмінити рішення Самбірської міської ради про припинення повноважень секретаря Самбірської міської ради Дмитришина Юрія Любомировича. Для отримання інформації від самого пана Юрія, я пробував зконтактуватися з ним по телефону: було тільки «пі-пі-пі-пі». Щось подібне тепер буде і з депутатською більшістю в міській раді: «пі-пі-пі-пі».

ОНОВЛЕНО

Ні, таки фраєра ще можуть танцювати. Ті самбірські фраєра, що тільки не роблять, щоб пустити “пиль в глаза”. Перевіривши цю інформацію, яка гуляє серед офіційних джерел – депутатів, я зробив висновок, що деякі наші депутати зовсім не такі депутати, як мають бути. Бо інформація з їх вуст повинна бути офіційна. А насправді… А насправді пан Дмитришин ще поки що не секретар ради.

Зайшовши на сайт дрогобицької судової адміністрації я отримав тепер вже дійсну офіційну інформацію:

22.05.2017 року в Дрогобицькому суді зареєстровано провадження по скасуванню розпорядження Самбірського міського голови про звільнення пана Дмитришина з роботи .

позивач: Дмитришин Юрій Любомирович, відповідач: Самбірська міська рада

Суть спору: визнання протиправним та скасування розпорядження міського голови про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу

Призначено до судового розгляду 13.06.2017 12:00

Тобто, Дрогобицький суд визнав рішення депутатів незаконним. А тепер ще буде визнавати розпорядження міського голови незаконним.

Читаючи першу Постанову суду, я зрозумів, що стане цікаво…

Напишіть відгук