Вік живи – вік учись… (16.05.2017)

То ж треба було мені так влипнути…. Зайшовши сьогодні в ратушу отримати яку- небудь інформацію «з поінформованих джерел», я отримав такий шкандаль…. Більшість осіб, які читали попередню замітку про прес-секретаря, та з якими я в ратуші сьогодні контактував, запитували мене, на якого дідька я так високо, в своїй замітці, розпіарив ту особу – та він ніякий не прес-секретар, – він в ратуші ніхто, і звати його ніяк. Як ніяк? Після того злощасного виконкому він сам, особисто, просив мене не слухати членів виконкому, бо вони можуть дати викривлену інформацію, а слухати тільки його, бо він уповноважений контактувати з пресою. Ну я і повівся – чолов’яга при краватці, в фасонованій блюзці, сподні заморські… А виявився банальним тріплом.

Як повідомили мене всезнаючі люди в ратуші, він там не працює, а тільки, як би то ніжно сказати, деколи ошивається там – рахується радником міського голови на громадських засадах. Тобто, щось там поза штатом може робити. А може і не робити. І оці може-неможе робить трохи більше місяця. А я його так незаслужено подримбав.

Виходячи з цього, я прошу вибачення в особи, яку я незаслужено обізвав прес-секретарем та обіцяю, писати, при потребі, про нього як про то місце, на яке він заслуговує…

Напишіть відгук