Відкритий лист закритому прес-секретарю (16.05.2017)

пресс

В одному з пепередніх матералів я підняв тему перевезення вітрогенераторів через центр міста багатогабаритним транспортом. Перед написанням тієї публікації, відразу після закінчення засідання виконавчого комітету самбірської міської ради, який надав дозвіл на таке перевезення, я попробував взяти інтерв’ю в одного з членів цього комітету. Не судилося. Молодий, але настирливий прес-секретар міського голови відвів мене в сторону, та «ненав’язливо» попросив мене не писати нічого до тих пір, поки він не надасть мені офіційних матеріалів про це дійство. Чекав. Отримав, – хіба поганих букв від нього. Прийшлося збирати інформацію по крупицях, підкреслюю, достовірну інформацію. Отак і вийшла ця публікація в світ, підкреслюючи недолугість теперішньої влади. Що тут почалося: і хто я тільки у них не був, і якими назвами мої матеріали не називалися…. Особливо вправлявся в україномовстві новий перехідний прес-секретар пан Мирослав Новосад. Цитую:

Мирослав Новосад Пан Богдан обманює! Жодних обмежень чи змін маршруту не буде! Вчора я телефонував і офіційно цей абсурдний матеріал спростував! Пан блогер пообіцяв через день-другий забрати чтиво. Чому це марення має висіти стільки часу? Все просто! Аби внести смуту, а далі якось буде! Тілько біда, що ресурс використовується для відвертої неправди!

 Хочеться запитати пана Мирослава: яке Ви маєте право називати чужий матеріал чтивом, маренням….  Ви хто, декан факультету журналістики, завкафедрою теорії і практики журналістики, завкафедрою української преси, досвідчений гуру-журналіст? Чи може ви безвідповідальне тріпло місцевого самоврядування? І взагалі, хочеться запитати ще й у депутатів (в самого Мирослава не хочеться, бо заїжджий заробітчанин не в курсі місцевого життя і не тільки…): – ви для чого створювали в штатному розписі міської ради посаду прес-секретаря – щоб недосвідчені зальотні хлопчики за наші гроші вправлялися в Фейсбуці, створивши декілька фейків та поливали брудом всіх неугодних міському голові депутатів та осіб? Чи ця посада створювалася для організації та проведення прес-конференцій, брифінгів і т.д. Створювалася для того, щоб доносити до мас-медіа, та й до громади взагалі, нагальні плани влади, шляхи вирішення проблем та результати роботи влади? Де та відкритість влади? Де ті інформативні дійства? Що робиться в не до кінця відпущеній в самостійне плавання міській газеті? Гроші на ту газету депутати виділили, а матеріали депутатів в ній друкуються? Що робиться на офіційному сайті міської ради? Там є хоча б якась корисна для містян інформація, крім з запізненням поданих рішень?

А тепер по темі. Нагадаю, що рішенням від 28 квітня 2017 року за №102 виконавчий комітет погодив проїзд через місто Самбір великовагових транспортних засобів по маршруту: вул. Чорновола,  вул.С.Бандери, вул.Валова, лівий поворот на вул.Шевченка, вул.Шевченка – виїзд з міської смуги міста Самбір в напрямку міста Старий Самбір. Мало того, цим же рішенням «відповідальні» особі дозволили нищити надбання городян, які створювалися нашими попередниками протягом віків. І чим то закінчилося? А закінчилося тим, що той важковаговий вантаж через практично центр нашого міста не поїде. Члени виконкому, не вивчивши до кінця всіх поданих, чи не поданих документів, прийняли неправомірне рішення. Дозволу на перевезення вантажу, як я писав, отримавши інформацію з достовірних джерел, перевізники не отримали: ні в відповідальних осіб самбірського відділку залізниці, ні в самій Львівській залізниці. І саме цікаво, що не отримали дозволу і в балансоутримувача цього моста – в обласному управлінні доріг. Мало того, в тих службах заметушилися, та прийняли рішення встановити обмежувальні знаки на проїзд тим аварійним мостом. А що отримають? А отримають зміну маршруту перевезення цих вітряків через Самбір.

З достовірних джерел (пане Новосад, перевірте цю інформацію у службах міської ради) стало відомо, що на цей четвер готується позачергове засідання виконавчого комітету, на якому перевізники будуть просити тих членів змінити маршрут слідування цих вітряків, а саме: вул.Чорновола, вул.Промислова, вул.Перемишльська, вул.Шевченка і на виїзд до Старого Самбора. І що цікаво, попередній прохач – ТзОВ «Карпатський вітер» нічого не просить, а просять інші підприємці – фізичні особи. Видно, щоб не мати ніякого відношення до того руйнування частини попереднього шляху та й до тих гарантій, які надали попередні прохачі.

Так ось, пане прес-секретар! Щоб щось корисне писати на будь-яких ресурсах інформацію треба отримувати із різних, бажано чистих джерел, а не з болота…. Тепер зрозуміли, «чому це марення висить стільки часу»?

Напишіть відгук